НОВЕ в EXPRESS MOTO

Шановні клієнти!  У зв’язку з карантином, на весь період - заборонено відвідування відділень «Експрес Мото Україна». Відправити чи отримати Відправлення Ви можете, замовивши кур’єра за телефонами: 0 800 503 503, 093 177 02 26.

 

Шановні клієнти! Просимо Вас звернути увагу на те, що замовлення по м.Київ прийматимуться до 13:00, представництво у м. Суми не працюватиме до 3.04.20.

Також повідомляємо, що терміни доставки міжнародних відправлень за деякими напрямками можуть бути збільшені. За додатвовою інформацією Ви можете звернутися за номером 0931770226.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Служба кур'єрської доставки ЕКСПРЕС МОТО УКРАЇНА виконала транспортування вантажу під час дводенного візиту (18-19 серпня) голови уряду Ізраїлю.

У рамках візиту було перевезено ескорт вантаж з забезпеченням вантажного транспорту та вантажників. Усі вимоги щодо перевезення необхідного вантажу у рамках заходу з офіційним візитом Біньяміну Нетаньяху були виконані у повному обсязі.

 

 

 


 

 

Шановні клієнти! З понеділка 20.05.19 нове відділення РСП Харків знаходиться за адресою вул. Ганни, 8.


 

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на збільшення термінів доставки не документарних відправлень на деякі з напрямків.

За більш детальною інформацією звертайтеся в Call-центр за телефоном 0 800 503 503 / viber 093 037 0410.

 

 


 

Оформлення замовлень в офісах EXPRESS MOTO в Регіонах України

 

Згідно з правил нашої компанії, кожне відправлення повинне бути зареєстроване в нашій системі. Відправлення без замовлень не приймаються в роботу.

Для оформлення замовлення на відправлення представником компанії, необхідно зателефонувати на багатоканальну лінію Call-центру EXPRESS MOTO 0 800 503 503 чи зробити заявку на сайті компанії. Клієнт, який робить замовлення, представник клієнта або третя особа, якій потрібно зробити відправлення за рахунок Отримувача, повинен вказати свої дані Відправника та код Платника в обов’язковому порядку.

У випадку самостійного відправлення з офісів компанії EXPRESS MOTO в регіонах, процедура залишається незмінною. Відправник, який є нашим клієнтом, представником нашого клієнта або третьою особою, яка бажає зробити відправлення за рахунок нашого клієнта, повинен сформувати замовлення, використовуючи телефон Call-центру EXPRESS MOTO 0 800 503 503, контакти на сайті, сервіс зворотного дзвінку, онлайн-чат або сервіс зворотного зв’язку.

Ми здійснюємо такі зміни для того, щоб покращити контроль над відправленнями у випадках оплати компаніями, які виступають 3-ю особою або Отримувачем. У даному випадку, ми можемо надати детальну інформацію, а саме, хто з представників Вашої компанії є Відправником, та хто є Платником.

Якщо у Вас виникли питання стосовно нової системи прийому замовлень, Ви можете звертатися до Вашого менеджера або до Call-центру 0 800 503 503 EXPRESS MOTO.

Шановні клієнти! У зв’язку з карантином, на весь період - заборонено відвідування відділень «Експрес Мото Україна». Відправити чи отримати Відправлення Ви можете, замовивши кур’єра за телефонами: 0 800 503 503, 093 177 02 26. Просимо також звернути Вас увагу на те, що замовлення у регіонах прийматимуться за узгодженням. Детальніше тут