НОВЕ в EXPRESS MOTO

Оформлення замовлень в офісах EXPRESS MOTO в Регіонах України

 

Згідно з правил нашої компанії, кожне відправлення повинне бути зареєстроване в нашій системі. Відправлення без замовлень не приймаються в роботу.

Для оформлення замовлення на відправлення представником компанії, необхідно зателефонувати на багатоканальну лінію Call-центру EXPRESS MOTO 0 800 503 503 чи зробити заявку на сайті компанії. Клієнт, який робить замовлення, представник клієнта або третя особа, якій потрібно зробити відправлення за рахунок Отримувача, повинен вказати свої дані Відправника та код Платника в обов’язковому порядку.

У випадку самостійного відправлення з офісів компанії EXPRESS MOTO в регіонах, процедура залишається незмінною. Відправник, який є нашим клієнтом, представником нашого клієнта або третьою особою, яка бажає зробити відправлення за рахунок нашого клієнта, повинен сформувати замовлення, використовуючи телефон Call-центру EXPRESS MOTO 0 800 503 503, контакти на сайті, сервіс зворотного дзвінку, онлайн-чат або сервіс зворотного зв’язку.

Ми здійснюємо такі зміни для того, щоб покращити контроль над відправленнями у випадках оплати компаніями, які виступають 3-ю особою або Отримувачем. У даному випадку, ми можемо надати детальну інформацію, а саме, хто з представників Вашої компанії є Відправником, та хто є Платником.

Якщо у Вас виникли питання стосовно нової системи прийому замовлень, Ви можете звертатися до Вашого менеджера або до Call-центру 0 800 503 503 EXPRESS MOTO.

Шановні клієнти та відвідувачи сайту www.exmoto.com!
Звертаємо Вашу увагу на зміну системи прийому замовлень в Регіонах.