Доставка по Україні

Кур’єрська компанія EXPRESS MOTO є прогресивною логістичною системою та надає експрес-доставку листів, кореспонденції та посилок в усі населені пункти України та по всьому Світу.

Виклик кур’єра надається за багатоканальною лінією телефонів Call-центра компанії, а також використовуючи форму виклика кур’єра на сайті в онлайн режимі.

Перевезення вантажів до 30 тон.

EXPRESS MOTO пропонує кожному Клієнту:

  • Головний та регіональний офіс професіонально організований та скоординований
  • Надається обмін необхідною документацією, терміновим вантажам та зразкам відправлених одиниць
  • Логістична підтримка масових розсилок в просуванні компаніями товарів та послуг, враховуючи всі особливості Клієнта в індивідуальному порядку.
  • Послуги кур’єрської доставки формату «вантаж» та «експрес-доставка» (зразків, контрактів, кореспонденції, запчастин) по Україні.
  • Категорії доставки: SUPER EXPRESS, EXPRESS, STANDART.

Терміни доставки, що здійснюється при відправленні з Києва та Дніпра по Україні / з будь-якої точки України в Київ та Дніпро:

SUPER EXPRESS: доставка по містам (Київ, Дніпро) – «день в день» при прийомі замовлення до 12:00.

EXPRESS: доставка в обласні центри наступного робочого дня, яка здійснюється до 14:00. Доставка з регіону в регіон +1 робочий день.  Доставка в Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород до 18:00.

STANDART: доставка в обласні центри 1-2 робочих днів до 18:00. Доставка по м. Київ до 18:00 наступного дня, з регіону в регіон + 1 робочий день. Доставка в не обласні центри здійснюється в термін від 2 до 5 робочих днів.

Тарифи та зони Відправленнь по Україні

 

УВАГА! Шановні клієнти! Трекінг та особистий кабінет тимчасово не працює по технічним причинам. Просимо Вас по всім питанням звертатися за багатоканальною лінією Колл-центру та електронною адресою sales@exmoto.com. Просимо вибачення за тимчасові незручності..