fbpx Доставка по Україні | Експрес Мото Україна

Доставка по Україні

Кур’єрська компанія EXPRESS MOTO є прогресивною логістичною системою та надає експрес-доставку листів, кореспонденції та посилок в усі населені пункти України та по всьому Світу.

Виклик кур’єра надається за багатоканальною лінією телефонів Call-центра компанії, а також використовуючи форму виклика кур’єра на сайті в онлайн режимі.

Перевезення вантажів до 30 тон.

EXPRESS MOTO пропонує кожному Клієнту:

  • Головний та регіональний офіс професіонально організований та скоординований
  • Надається обмін необхідною документацією, терміновим вантажам та зразкам відправлених одиниць
  • Логістична підтримка масових розсилок в просуванні компаніями товарів та послуг, враховуючи всі особливості Клієнта в індивідуальному порядку.
  • Послуги кур’єрської доставки формату «вантаж» та «експрес-доставка» (зразків, контрактів, кореспонденції, запчастин) по Україні.
  • Категорії доставки: SUPER EXPRESS, EXPRESS, STANDART.

Терміни доставки, що здійснюється при відправленні з Києва та Дніпра по Україні / з будь-якої точки України в Київ та Дніпро:

SUPER EXPRESS: доставка "день в день" при умові оформлення замовлення до 13:00. Після 13:00 послуга здійснюється по узгоженню.

EXPRESS: доставка в обласні центри наступного робочого дня, яка здійснюється до 14:00. Доставка з регіону в регіон +1 робочий день.  Доставка в Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород до 18:00.

 

 

Шановні клієнти! Повідомляємо Вам, що з 01.06.2023 р. змінюється вартість на конверти та пакети