fbpx Тарифи на додаткові послуги | Експрес Мото Україна

Тарифи на додаткові послуги

EXPRESS MOTO надає додаткові послуги, а саме:

            

Послуга

Примітка

Доставка "особисто в руки" (Послуга поза сервісних гарантій)

Послуга діє для міжнародних відправлень так і для відправлень у межах України за послугою "Експрес". Обов'язковим є наявність мобільного номеру телефона отримувача.

Переадресування відправлення​: 

Послуга діє для міжнародних відправлень так і для відправлень у межах України та складає 100% від вартості відправлення.

Оголошена вартість:

Оголошена вартість вказується у накладній в гривнях з ПДВ. 

Максимальна оголошена вартість відправлення до 100 000 грн з ПДВ.

При відправленні оціночною вартістю більш ніж 9999 грн з ПДВ потрібні документи, які підтверджують вартість відправлення (це може бути чек або видаткова накладна з мокрою печаткою).

0-200 грн - без коміссії.

від 200 грн - 1%

Відправлення - 200 грн та вище, нараховується додатковий тариф у розмірі:

міжнародні відправлення

3% від оголошеної вартості

по Україні

1% від оголошеної вартості

Надання доставки в зазначений час за узгодженням.

Дооформлення, сортування, комплектування вантажу.
Якщо відправник передає EXPRESS MOTO продукцію, що потребує підготовки до відправки – допакування, перепакування, сортування, колмплектування – стягується додатковий тариф в залежності від обраного виду оформлення та підготовки до надсилання відправлень.

Дооформлення

5%

Велика кількість Відправлень, які Відправник не може передати кур'єру готовими до перевезення - Відправлення марковані Відправником і вимагають тільки уточнення ваги і дооформлення накладних; Відправлення, які Відправник передає на доставку без надання адресного списку або адресний список не відповідає стандартній формі EXPRESS MOTO

Сортування місць

10%

Відправник передає однорідну продукцію, яка комплектується у Відправлення цілими товарними упакуваннями

Штучне сортування

15,00%

Відправник передає різнорідну продукцію, для комплектування у Відправлення потрібно відкриття тари та штучний підрахунок середньогабаритних одиниць продукції

Складне штучне сортування

20,00%

Відправник передає продукцію, для комплектування у Відправлення потрібно відкриття товарних упаковок та штучний підрахунок дрібних одиниць, ручний підрахунок листів, відпустку на вагу, лінійне відмірювання та ін.

Додаткове упакування

Тарифи відповідно обраному виду доупакувального матеріалу  та амортизаційного наповнювача

Відправник в момент замовлення кур'єра попереджає оператора Call-центру про необхідність додаткового упакування свого відправлення, надає розміри від-правлення/нь, характер вмісту, необхідність вкласти аморотізаційний наповнювач в коробки. Доупакування може проводитися як на території відправника, так і на складі станції EXPRESS MOTO перед відправкою.

Пакувальні матеріали (конверти та пакети)

9 грн з ПДВ

 

Простоювання транспортного засобу

9 грн/хв з ПДВ

У разі затримки автомобіля / мотокур'єра Перевізника більше 10 хвилин через неготовність до завантаження Відправлення на момент прибуття кур'єра EXPRESS MOTO нараховується додаткова оплата за «простій машини», починаючи з 1 хвилини.

З 01.10.2023р. змінюються тарифи на спуск та підйом.

Тарифікація послуг "Спуск або підйом з/на поверх"
Вага до,  кг Вартість, грн з ПДВ/поверх
20 Безкоштовно
50 50
100 100
200 200
300 300
400 400
500 500
700 700
1000 1000
Понад 1000 кг узгоджується додатково

В залежності від місця призначення можливі випадки, коли деякі додаткові послуги недоступні. Для отримання інформації щодо додаткових послуг з приводу вашого відправлення зверніться за телефоном 0 800 503 503 Call-центру.