SUPER EXPRESS

Компанія EXPRESS MOTO надає послугу SUPER EXPRESS для «надтермінових доставок» у містах Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса. До даної послуги відносяться відправки за форматом «Конверт» та «Посилка». Доставка  у м.Київ здійснюється «день в день» при прийомі замовлення до 13:00. Після 13:00 - прийом замовлень здійснюється за узгодженям. Доставка по містам (Харків, Дніпро, Львів, Одеса) «день в день» здійснюється при прийомі замовлення до 12:00.

«Конверт» - документарне відправлення фактичною або об'ємною вагою до 1 кг, вкладення якого може бути упаковано у фірмовий конверт або поліетиленовий пакет EXPRESS MOTO розміром не більше ніж: ширина - 25, довжина - 35, товщина - 1 см.

Доставка формату «Посилка» та «Вантаж» відбувається за індивідуальним тарифом. Докладну інформацію про доставку формату «Посилка» та «Вантаж» за послугою SUPER EXPRESS ви можете дізнатися за телефоном Call-центра 0 800 503 503.

Тарифи на доставку по Україні

Для звичайних доставок формату «Конверт», «Посилка», «Вантаж» та «Палета» діє послуга STANDART.

Скористайтеся послугою EXPRESS для «термінових доставок» формату «Конверт» та «Посилка», по обласному центру, а також в/з обласних центрів наступного робочого дня до 14:00.

Докладніше про Доставку по Україні

 

Розрахувати вартість доставки

Розрахувати термін доставки

Викликати кур'єра онлайн

Відстежити онлайн

УВАГА! Шановні клієнти! Терміни на доставку в Київську область скорочено. Дізнайтеся детальніше на сторінці