SUPER EXPRESS

Компанія EXPRESS MOTO надає послугу SUPER EXPRESS для «надтермінових доставок» у містах Київ та Дніпро. До даної послуги відносяться відправки за форматом «Конверт». Доставка здійснюється «день у день» при прийомі замовлення до 12:00.

«Конверт» - документарне відправлення фактичною або об'ємною вагою до 1 кг, вкладення якого може бути упаковано у фірмовий конверт або поліетиленовий пакет EXPRESS MOTO розміром не більше ніж: ширина - 25, довжина - 35, товщина - 1 см.

Доставка формату «Посилка» та «Вантаж» відбувається за індивідуальним тарифом. Докладну інформацію про доставку формату «Посилка» та «Вантаж» за послугою SUPER EXPRESS ви можете дізнатися за телефоном Call-центра 0 800 503 503.

Тарифи на доставку по Україні

Для звичайних доставок формату «Конверт», «Посилка», «Вантаж» та «Палета» діє послуга STANDART.

Скористайтеся послугою EXPRESS для «термінових доставок» формату «Конверт» та «Посилка», по обласному центру, а також в/з обласних центрів наступного робочого дня до 14:00.

Докладніше про Доставку по Україні

 

Розрахувати вартість доставки

Розрахувати термін доставки

Викликати кур'єра онлайн

Відстежити онлайн

Шановні клієнти! У зв’язку з карантином, на весь період - заборонено відвідування відділень «Експрес Мото Україна». Відправити чи отримати Відправлення Ви можете, замовивши кур’єра за телефонами: 0 800 503 503, 093 177 02 26. Просимо також звернути Вас увагу на те, що замовлення у регіонах прийматимуться за узгодженням. Детальніше тут