fbpx Міжнародна доставка | Експрес Мото Україна

Міжнародна доставка

Міжнародне відправлення пошти та посилок здійснюється нашою компанією у мінімальні терміни за доступними тарифами. До того ж, служба EXPRESS MOTO завжди може з точністю відстежити, де саме знаходиться Ваша посилка в даний момент. Це відбувається шляхом перегляду маршруту пересилки, що дає гарантію збереженості вантажу на всьому шляху прямування. Компанія EXPRESS MOTO однією з перших служб доставки впровадила IP-телефонію з CSRM, що є наслідком врахування розвитку сучасних технологій та постійним прагненням покращувати обслуговування Клієнтів.

Наша компанія виконує міжнародну відправку вантажів вагою від 10 грам до 20 тон. Посилка буде переслана у будь-яку точку світу цілою та неушкодженою. Величезний досвід роботи компанії EXPRESS MOTO – краща гарантія цілісності довірених нам вантажів. Прискоренню процесу відправки сприяє відмінно налагоджений процес роботи.

 

 

Доставка EXPRESS по всьому Світу

EXPRESS MOTO надає послуги експорту та імпорту документів, посилок та вантажів.

 

 

Доставка в сусідні країни

Діяльність EXPRESS MOTO відбувається в багатьох сусідніх державах. EXPRESS MOTO за 25 років успішно закріпилася на ринку кур’єрської доставки документів,  габаритних відправлень та успішно працює з такими державами як Молдова, Казахстан, та багатьма іншими сусідними державами. 

 

Доставка вантажів та документарних відправлень відбувається у максимально короткі терміни. Термін доставки:

Доставка пошти з Києва в Кишинів займає 1–3 робочі дні, У випадку не документарного відправлення час доставки може бути збільшеним.

Для того, щоб дізнатися точні терміни доставки документів або посилки в конкретну країну, достатньо зателефонувати за номером телефону 0 800 503 503.

Супровідні документи для міжнародної відправки недокументарних відправлень (для фізичних осіб):

Правила заповнення Декларацій для міжнародних відправлень

Шановні клієнти! Повідомляємо Вам, що з 01.06.2023 р. змінюється вартість на конверти та пакети