fbpx 3.4.4 Що може привести до того, що пошта не буде отримана вчасно? | Експрес Мото Україна

3.4.4 Що може привести до того, що пошта не буде отримана вчасно?

1. Клієнт знаходиться за вказаною адресою, але в момент прибуття кур’єра (з 09:00 до 18:00) відсутній або офіс зачинений.

2. Вказано невірну адресу Отримувача (у місті немає вулиці з такою назвою, на вулиці немає дому з такою нумерацією тощо).

3. Адреса фізично існує, але Отримувача (організація або фізична особа) по ньому знайти неможливо (фірма переїхала, ліквідована, фізична особа виїхала з квартири тощо) – та визначити нову адресу неможливо.

4. Отримувач відмовляється прийняти Відправлення через:

  • пропускний режим виключає як прямий доступ кур’єра до Отримувача, так і отримання Відправлення співробітником охорони;
  • Отримувач відкладає отримання Відправлення зверх ліміту очікування;
  • Отримувач не може пред’явити документ, що засвідчує його особу (для приватних осіб);

 

5. При відправці не документарного вмісту по світу, у країни ближнього зарубіжжя, до Відправлення не додано необхідні супровідні документи: інвойс, лист, копія паспорту, код ІПН, чек, тощо.

6. Затримка прибуття або відправлення вантажного рейсу перевезення Консолідації.

7. Отримувач вирішив сам забрати Відправлення зі станції EXPRESS MOTO.

8. У випадку затримки Консолідації/Відправлення на митниці.

9. При відправці не документарних Відправлень по світу, у країни ближнього зарубіжжя до Відправлення додані неправильно оформленні, в потрібної кількості екземплярів, супровідні документи – інвойс, лист, і т.п.

10. У накладній вказано юридичну адресу Отримувача, яка відрізняється від фізичного місцезнаходження Отримувача.

11. У накладній вказано неповну адресу (немає номеру дому тощо). Або абонентська скринька у поштовому відділенні.

12. При доставці пакету з поміткою «оплата Отримувачем» Клієнт відмовляється сплатити доставку або надати гарантійний лист про оплату.

13. У Отримувача вихідний (неробочий) день, включно офіційні державні свята.

14. Доставка Відправлення потребує телефонного контакту з Отримувачем або Відправником, та неможливо домовитися про зустріч (телефон Клієнта не відповідає, невірний або не вказано у накладній).

15. Відмова третьої особи сплачувати рахунки за доставку Відправлень або несвоєчасна оплата.

16. Контрольним зважуванням або обмірами виявлено невідповідність фізичної та/або об’ємної ваги значенням, що були зазначені у накладних.

17. Вміст Відправлення відноситься до категорії швидкопсувних, крихких речей. Вміст Відправлення потребує особливих умов зберігання при транспортуванні.

18. Упаковка, що надається Відправником, не відповідає характеру вмісту Відправлення та не забезпечує його збереження в процесі транспортування в нормальних умовах. Відправник передав кур’єру вміст Відправлення, яке не було не запаковане.

19. Зміна виду послуги, типу Платника та виду оплати – за вказівкою Клієнта.

20. Метеорологічні умови, що перешкоджають доставці Відправлення у місті та області.

21. Вручення Відправлення особисто в руки Отримувачу, який вказаний в Декларації, неможливо.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що даний список може бути доповнено другими ситуаціями, які можуть привести до того, що пошта не буде доставлена. Для того, щоб з’ясувати причину, через що Ваше Відправлення не було доставлено та способи усунення виниклої ситуації, зверніться за телефоном Call-центру 0 800 503 503.

УВАГА! Шановні клієнти! З 3.06.2024 вступають в дію нові тарифи на міжнародну доставку.